Partneři | Reklama | O portálu | Podmínky a pravidla | O nás |

člen skupiny

Hledej zajímavá místa:

vyhledat na mapě

map
Cheb Sokolov Karlovy Vary chomutov louny most teplice litomerice ustinadlabem decin ceskalipa liberec jablonecnadnisou semily jicin trutnov hradeckralove nachod rychnovnadkneznou pardubice chrudim uctinadorlici svitavy jesenik sumperk olomouc prostejov prerov bruntal opava novyjicin frydekmistek ostrava karvina kromeriz uherskehradiste zlin vsetin blansko vyskov hodonin brnovenkov brnomesto breclav znojmo pelhrimov havlickuvbrod jihlava trebic zdarnadsazavou strakonice prachatice ceskykrumlov ceskebudejovice pisek tabor jindrichuvhradec tachov domazlice klatovy plzensever plzenmesto plzenjih rokycany rakovnik beroun pribram benesov kutnahora kolin nymburk mladaboleslav melnik kladno prahazapad kladno praha
map

vyhledat lokalitu

kraj
okres
město

přidej zajímavé místo

Jméno:
Heslo:
Zaregistruj se

Naučná stezka Bílá Opava

Adresa:
Karlova Studánka

Úvodní tabule naučné stezky je umístěna na odbočce ze státní silnice z Karlovy Studánky na Vidly a končí u chaty Barborka. Trasa stezky je totožná se žlutě značenou turistickou cestou. Na návštěvníky čeká překvapení v podobě obtížné turistické stezky, místy vytesávané ve skále, náročné stoupání a překrásné výhledy na vodopády.
Náročný výstup spojený s překrásnými výhledy je dlouhý dva a půl kilometru, v zimním je naučná stezka pro turisty uzavřena.

Tip: nahoru se lze vyvést autobusem z Hvězdy, vyjít pár set metrů na Praděd, navštívit vyhlídkovou věž a cestu dolů absolvovat po naučné stezce.

naučná stezka bílá opava praděd
Doporučení místa: 1

Schovat / Zobrazit Mapu

1240

Partneři:
Skupina serverů www.bedrunka.cz je budována na základě zkušeností získaných v projektu www.ubytovani.net, který působí na trhu od roku 2003, a na jeho další rozvoj a podporu.