Partneři | Reklama | O portálu | Podmínky a pravidla | O nás |

člen skupiny

Hledej zajímavá místa:

vyhledat na mapě

map
Cheb Sokolov Karlovy Vary chomutov louny most teplice litomerice ustinadlabem decin ceskalipa liberec jablonecnadnisou semily jicin trutnov hradeckralove nachod rychnovnadkneznou pardubice chrudim uctinadorlici svitavy jesenik sumperk olomouc prostejov prerov bruntal opava novyjicin frydekmistek ostrava karvina kromeriz uherskehradiste zlin vsetin blansko vyskov hodonin brnovenkov brnomesto breclav znojmo pelhrimov havlickuvbrod jihlava trebic zdarnadsazavou strakonice prachatice ceskykrumlov ceskebudejovice pisek tabor jindrichuvhradec tachov domazlice klatovy plzensever plzenmesto plzenjih rokycany rakovnik beroun pribram benesov kutnahora kolin nymburk mladaboleslav melnik kladno prahazapad kladno praha
map

vyhledat lokalitu

kraj
okres
město

přidej zajímavé místo

Jméno:
Heslo:
Zaregistruj se

Heřmanický rybník

Adresa:
Heřmanice

Rozlohou je Heřmanický rybník největší ve svém okolí a má 116 hektarů, naleznete ho mezi Ostravou a Rychvaldem. Prvořadá funkce rybníku je dávkovaní slaných důlních vod tak, aby v řece Odře v profilu Bohumín nebyla překročena maximální hranice chloridových iontů. Na druhém místě je samozřejmě rybolov a myslivost. Můžete chytat celoročně a také si koupit více povolenek na osobu. Rybník je napájet Rychvaldské a Bohumínské stroužky. Na Heřmanickém rybníce jsou unikátní dřevěné posedy s dlouhými dřevěnými lávkami, kterých nalezneme asi 70.

rybolov rybník ptactvo
Doporučení místa: 2.5

Heřmanický rybník

Heřmanický rybník

Heřmanický rybník

Heřmanický rybník

Heřmanický rybník

Schovat / Zobrazit Mapu

1369

Partneři:
Skupina serverů www.bedrunka.cz je budována na základě zkušeností získaných v projektu www.ubytovani.net, který působí na trhu od roku 2003, a na jeho další rozvoj a podporu.