Partneři | Reklama | O portálu | Podmínky a pravidla | O nás |

člen skupiny

Hledej zajímavá místa:

vyhledat na mapě

map
Cheb Sokolov Karlovy Vary chomutov louny most teplice litomerice ustinadlabem decin ceskalipa liberec jablonecnadnisou semily jicin trutnov hradeckralove nachod rychnovnadkneznou pardubice chrudim uctinadorlici svitavy jesenik sumperk olomouc prostejov prerov bruntal opava novyjicin frydekmistek ostrava karvina kromeriz uherskehradiste zlin vsetin blansko vyskov hodonin brnovenkov brnomesto breclav znojmo pelhrimov havlickuvbrod jihlava trebic zdarnadsazavou strakonice prachatice ceskykrumlov ceskebudejovice pisek tabor jindrichuvhradec tachov domazlice klatovy plzensever plzenmesto plzenjih rokycany rakovnik beroun pribram benesov kutnahora kolin nymburk mladaboleslav melnik kladno prahazapad kladno praha
map

vyhledat lokalitu

kraj
okres
město

přidej zajímavé místo

Jméno:
Heslo:
Zaregistruj se

Státní léčebné lázně Janské Lázně

Adresa:
Státní léčebné lázně Janské Lázně, s.p., 542 25 Janské Lázně
Telefon:
+420 499 860 111
Fax:
+420 499 860 122
E-mail:
info@janskelazne.com
URL:
http://www.janskelazne.com

Janské Lázně vynikají svoji polohou v horách. Jsou světoznámým lázeňským městem a současně druhým nejlépe hodnoceným lyžařským střediskem v České republice.

Léčivé zdroje:
termální voda - zdrojem je Janův a Černý pramen o teplotě 27 °C. Touto vodou je napájen velký a malý bazén. V malém bazénu je voda přihřívána na teplotu 36 °C.

Indikace:
choroby nervového ústrojí
choroby pohybového ústrojí
nervosvalová onemocnění

Léčebné metody:
léčebná tělesná výchova
fyzikální terapie (biolampa, magnetoterapie, parafín, zábaly, masáže, oxygenoterapie aj.)
balneoterapie (termální bazén)
ergoterapie

lázně wellness ubytování
Doporučení místa: 1

Schovat / Zobrazit Mapu

1448

Partneři:
Skupina serverů www.bedrunka.cz je budována na základě zkušeností získaných v projektu www.ubytovani.net, který působí na trhu od roku 2003, a na jeho další rozvoj a podporu.