Partneři | Reklama | O portálu | Podmínky a pravidla | O nás |

člen skupiny

Hledej zajímavá místa:

vyhledat na mapě

map
Cheb Sokolov Karlovy Vary chomutov louny most teplice litomerice ustinadlabem decin ceskalipa liberec jablonecnadnisou semily jicin trutnov hradeckralove nachod rychnovnadkneznou pardubice chrudim uctinadorlici svitavy jesenik sumperk olomouc prostejov prerov bruntal opava novyjicin frydekmistek ostrava karvina kromeriz uherskehradiste zlin vsetin blansko vyskov hodonin brnovenkov brnomesto breclav znojmo pelhrimov havlickuvbrod jihlava trebic zdarnadsazavou strakonice prachatice ceskykrumlov ceskebudejovice pisek tabor jindrichuvhradec tachov domazlice klatovy plzensever plzenmesto plzenjih rokycany rakovnik beroun pribram benesov kutnahora kolin nymburk mladaboleslav melnik kladno prahazapad kladno praha
map

vyhledat lokalitu

kraj
okres
město

přidej zajímavé místo

Jméno:
Heslo:
Zaregistruj se

Anenské slatinné lázně - Lázně Bělohrad

Adresa:
Anenské slatinné lázně, a.s., Lázeňská 165, 507 81 Lázně Bělohrad
Telefon:
+420 493 767 443
E-mail:
lazne@belohrad.cz
URL:
http://www.belohrad.cz

Lázně Bělohrad se nacházejí v malebném podkrkonošském kraji. Základním kamenem filozofie je naprosto individuální přístup ke každému pacientovi.

Léčivé zdroje:
základním přírodním léčivým zdrojem lázní je velmi účinná slatinná sirnoželezitá rašelina vysoké kvality. Výrazný vliv na celkový průběh léčby mají účinky příznivého podhorského klimatu.

Indikace:
pohybové ústrojí
revmatické choroby
bolesti páteře
Bechtěrevova choroba
artrózy
kořenové syndromy
stavy po úrazech a ortopedických operacích

Léčebné metody:
k hlavním patří peloidní koupele a peloidní zábaly. Dále se aplikuje vodoléčba, aplikace tepla a chladu, rehabilitační cvičení v bazénu, přístrojová regenerace, léčebný tělocvik, masáže a další speciální léčby.

lázně wellness ubytování
Doporučení místa: 1

Schovat / Zobrazit Mapu

1454

Partneři:
Skupina serverů www.bedrunka.cz je budována na základě zkušeností získaných v projektu www.ubytovani.net, který působí na trhu od roku 2003, a na jeho další rozvoj a podporu.