Lázně Libverda

Hejnice 46362 Lázně Libverda
Obrázek neexistuje
Nacházejí se v malebném podhůří severního úpatí Jizerských hor v nadmořské výšce 424 m.n.m. na pomezí Čech, Německa a Polska ve vzdálenosti 25 km od Liberce, obklopené smíšenými lesy, které spolu s podhorskou polohou udávají její klimatický charakter.

Léčivé zdroje:
Základem léčebných postupů a procedur je Libverdská kyselka - minerální voda hydrogenuhličitanohořečnětého typu, která se využívá pro uhličité koupele a pitnou kúru.

Indikace:
onemocnění srdce, cév, krevního oběhu, onemocnění pohybového aparátu
Vedlejší léčené indikace v Lázních Libverda jsou především poruchy látkové výměny (diabetes mellitus), choroby dýchacích cest a poruchy neurotické, duševní a psychosomatické.


Léčebné metody:
uhličitá koupel, perličková koupel, vířivá koupel, skotský střik, střídavé nožní koupele, podvodní masáž, aromatizovaná koupel., rašelinové obklady, plynové injekce, inhalace, oxygenoterapie, parafínové zábaly, klasické masáže, aromaterapeutická masáž celého těla, reflexní masáže, individuální léčebný tělocvik, mobilizace páteře, skupinový tělocvik, cvičení v bazénu, ergometrický trénink, chodecký trénink, elektroléčba.

Lázně Libverda
GPS: 50.8903, 15.1901
Adresa: Hejnice 46362 Lázně Libverda
Telefon: +420 482 368 111
Fax: +420 482 368 110

Další místa v okolí

Ořešník - skalnatý vrchol leží ve výšce 800 m n.m. je součástí Národní přírodní rezervace Jizerskoho...
Singltrek pod Smrkem je první síť singltrekových stezek v Čechách, navržená pro maximální prožitek z...
Polední kameny - leží ve výšce 1006 m n.m., hora s výraznými skalami na vrcholu. Jsou odsud hezké vý...