Partneři | Reklama | O portálu | Podmínky a pravidla | O nás |

člen skupiny

Hledej zajímavá místa:

vyhledat na mapě

map
Cheb Sokolov Karlovy Vary chomutov louny most teplice litomerice ustinadlabem decin ceskalipa liberec jablonecnadnisou semily jicin trutnov hradeckralove nachod rychnovnadkneznou pardubice chrudim uctinadorlici svitavy jesenik sumperk olomouc prostejov prerov bruntal opava novyjicin frydekmistek ostrava karvina kromeriz uherskehradiste zlin vsetin blansko vyskov hodonin brnovenkov brnomesto breclav znojmo pelhrimov havlickuvbrod jihlava trebic zdarnadsazavou strakonice prachatice ceskykrumlov ceskebudejovice pisek tabor jindrichuvhradec tachov domazlice klatovy plzensever plzenmesto plzenjih rokycany rakovnik beroun pribram benesov kutnahora kolin nymburk mladaboleslav melnik kladno prahazapad kladno praha
map

vyhledat lokalitu

kraj
okres
město

přidej zajímavé místo

Jméno:
Heslo:
Zaregistruj se

Golf Resort Karlštejn

Adresa:
Běleč 272 267 27 Liteň
Telefon:
+420 724 214 100
E-mail:
recepce@karlstejn-golf.cz
URL:
http://www.karlstejn-golf.cz/

Hřiště mnoha superlativů. Z hlediska designu jedno z nejlépe řešených českých hřišť, ale také hráčsky obtížné. Patří ovšem i k nejdražším. Karlštejnský golfový klub je díky blízkému středověkému hradu i nedaleké Praze jedním ze společensky tzv. nejprestižnějších, s vysokými vstupními i ročními poplatky. I hrací poplatek je zde vysoký, o víkendu se platí za 18 jamek 3 000 korun. Turnajově patří Karlštejn k nejvytíženějším českým hřištím, konají se tu desítky firemních turnajů ročně. Jamka č. 2 na první devítce, ze které je impozantní výhled do údolí Berounky a na protější hrad Karlštejn, se zase pravidelně umisťuje na předních místech v anketách o nejhezčí jamku českých hřišť.

golf resort
Doporučení místa:

Schovat / Zobrazit Mapu

1513

Partneři:
Skupina serverů www.bedrunka.cz je budována na základě zkušeností získaných v projektu www.ubytovani.net, který působí na trhu od roku 2003, a na jeho další rozvoj a podporu.