Partneři | Reklama | O portálu | Podmínky a pravidla | O nás |

člen skupiny

Hledej zajímavá místa:

vyhledat na mapě

map
Cheb Sokolov Karlovy Vary chomutov louny most teplice litomerice ustinadlabem decin ceskalipa liberec jablonecnadnisou semily jicin trutnov hradeckralove nachod rychnovnadkneznou pardubice chrudim uctinadorlici svitavy jesenik sumperk olomouc prostejov prerov bruntal opava novyjicin frydekmistek ostrava karvina kromeriz uherskehradiste zlin vsetin blansko vyskov hodonin brnovenkov brnomesto breclav znojmo pelhrimov havlickuvbrod jihlava trebic zdarnadsazavou strakonice prachatice ceskykrumlov ceskebudejovice pisek tabor jindrichuvhradec tachov domazlice klatovy plzensever plzenmesto plzenjih rokycany rakovnik beroun pribram benesov kutnahora kolin nymburk mladaboleslav melnik kladno prahazapad kladno praha
map

vyhledat lokalitu

kraj
okres
město

přidej zajímavé místo

Jméno:
Heslo:
Zaregistruj se

Zámek Bezdružice

Adresa:
náměstí Kryštofa Haranta 1, Bezdružice
Telefon:
+420 737 270 331 ,+420 374 629 262
E-mail:
jv.vesely@seznam.cz
URL:
http://www.zamekbezdruzice.com

Zámek Bezdružice - renesanční zámek stojí na místě menšího středověkého hradu, který na místě nejvyššího nároží vznikl již koncem 13. století a jehož část byla v 16. století přestavěna. V interiérech zámku jsou v expozicích představovány osobnosti české sklářské tvorby druhé poloviny 20. století. V bývalé zámecké kapli je světový unikát - skleněný betlém. Je zde také expozice věnovaná známému šlechtici a cestovateli Kryštofovi Harantovi z Polžic a Bezdružic.

skleněný betlém zámek expozice
Doporučení místa:

Schovat / Zobrazit Mapu

1935

Partneři:
Skupina serverů www.bedrunka.cz je budována na základě zkušeností získaných v projektu www.ubytovani.net, který působí na trhu od roku 2003, a na jeho další rozvoj a podporu.