Partneři | Reklama | O portálu | Podmínky a pravidla | O nás |

člen skupiny

Hledej zajímavá místa:

vyhledat na mapě

map
Cheb Sokolov Karlovy Vary chomutov louny most teplice litomerice ustinadlabem decin ceskalipa liberec jablonecnadnisou semily jicin trutnov hradeckralove nachod rychnovnadkneznou pardubice chrudim uctinadorlici svitavy jesenik sumperk olomouc prostejov prerov bruntal opava novyjicin frydekmistek ostrava karvina kromeriz uherskehradiste zlin vsetin blansko vyskov hodonin brnovenkov brnomesto breclav znojmo pelhrimov havlickuvbrod jihlava trebic zdarnadsazavou strakonice prachatice ceskykrumlov ceskebudejovice pisek tabor jindrichuvhradec tachov domazlice klatovy plzensever plzenmesto plzenjih rokycany rakovnik beroun pribram benesov kutnahora kolin nymburk mladaboleslav melnik kladno prahazapad kladno praha
map

vyhledat lokalitu

kraj
okres
město

přidej zajímavé místo

Jméno:
Heslo:
Zaregistruj se

Svatý kopeček Mikulov

Adresa:
Svatý kopeček u Mikulova

Přírodní rezervace Svatý Kopeček s kostelem sv. Šebestiána na vrcholu, kaplí Božího hrobu a dalšími sakrálními stavbami je zdaleka vidtelnou dominantou Mikulova. Cesta na vrchol je lemována křížovou cesou, bohužel většinou ve špatném stavu.
Vrch je tvořen vápencem a vyskytuje se zde mnoho vzácných druhů rostlin.

svatý kopeček křížová cesta poutní místo
Doporučení místa: 1

Svatý kopeček Mikulov

Svatý kopeček Mikulov

Svatý kopeček Mikulov

Svatý kopeček Mikulov

Schovat / Zobrazit Mapu

2030

Partneři:
Skupina serverů www.bedrunka.cz je budována na základě zkušeností získaných v projektu www.ubytovani.net, který působí na trhu od roku 2003, a na jeho další rozvoj a podporu.