Partneři | Reklama | O portálu | Podmínky a pravidla | O nás |

člen skupiny

Hledej zajímavá místa:

vyhledat na mapě

map
Cheb Sokolov Karlovy Vary chomutov louny most teplice litomerice ustinadlabem decin ceskalipa liberec jablonecnadnisou semily jicin trutnov hradeckralove nachod rychnovnadkneznou pardubice chrudim uctinadorlici svitavy jesenik sumperk olomouc prostejov prerov bruntal opava novyjicin frydekmistek ostrava karvina kromeriz uherskehradiste zlin vsetin blansko vyskov hodonin brnovenkov brnomesto breclav znojmo pelhrimov havlickuvbrod jihlava trebic zdarnadsazavou strakonice prachatice ceskykrumlov ceskebudejovice pisek tabor jindrichuvhradec tachov domazlice klatovy plzensever plzenmesto plzenjih rokycany rakovnik beroun pribram benesov kutnahora kolin nymburk mladaboleslav melnik kladno prahazapad kladno praha
map

vyhledat lokalitu

kraj
okres
město

přidej zajímavé místo

Jméno:
Heslo:
Zaregistruj se

Zámecký golf club Kravaře

Adresa:
Alejní 26 747 21 Kravaře
Telefon:
+420 724 106 804
E-mail:
recepce@golfkravare.cz
URL:
http://www.golf-kravare.cz

Poklidný golf se stromy a neklidná jamka přes vodu Kravaře jsou na trase mezi Ostravou a Opavou (z Ostravy zhruba 25 km), zdejší hřiště je v anglickém parku barokního zámku, který pochází ze 17. století. Vládne tu pohoda, legrace i skutečně živá klubová atmosféra, ke které velkým dílem přispívá i charizmatická osoba místního prezidenta M. Tošera. Hřiště je dobrou alternativou k rovněž parkovému, ale herně mnohem náročnějšímu areálu v nedalekých Šilheřovicích (cca 20 km). Hřiště je celé obklopené stromy, nejmalebnější je centrální část, kde se stýká několik jamek, resp. odpališť a grýnů a kde vedou cestičky pro pěší i cyklotrasa.

Otevírací doba:
Otevřeno dle otevírací doby
golf sport hřiště
Doporučení místa:

Schovat / Zobrazit Mapu

602

Partneři:
Skupina serverů www.bedrunka.cz je budována na základě zkušeností získaných v projektu www.ubytovani.net, který působí na trhu od roku 2003, a na jeho další rozvoj a podporu.