Partneři | Reklama | O portálu | Podmínky a pravidla | O nás |

člen skupiny

Hledej zajímavá místa:

vyhledat na mapě

map
Cheb Sokolov Karlovy Vary chomutov louny most teplice litomerice ustinadlabem decin ceskalipa liberec jablonecnadnisou semily jicin trutnov hradeckralove nachod rychnovnadkneznou pardubice chrudim uctinadorlici svitavy jesenik sumperk olomouc prostejov prerov bruntal opava novyjicin frydekmistek ostrava karvina kromeriz uherskehradiste zlin vsetin blansko vyskov hodonin brnovenkov brnomesto breclav znojmo pelhrimov havlickuvbrod jihlava trebic zdarnadsazavou strakonice prachatice ceskykrumlov ceskebudejovice pisek tabor jindrichuvhradec tachov domazlice klatovy plzensever plzenmesto plzenjih rokycany rakovnik beroun pribram benesov kutnahora kolin nymburk mladaboleslav melnik kladno prahazapad kladno praha
map

vyhledat lokalitu

kraj
okres
město

přidej zajímavé místo

Jméno:
Heslo:
Zaregistruj se

Valašský Golfový Klub

Adresa:
Dolní Bečva 2 756 61 Rožnov pod Radhoštěm
Telefon:
+420 571 647 281
E-mail:
info@golf-roznov.cz
URL:
http://www.golf-roznov.cz

Hory vrchy vůkol a grýn, který připomíná banán Hřiště je kousek za Rožnovem na cestě směřující ke slovenským hranicím, nachází se v údolí Rožnovské Bečvy a je obklopené prakticky ze všech stran vrchy a horami pokrytými lesem – na jedné straně jsou Beskydy, na druhé Vsetínské vrchy. Areál je semknutý, na dvě části ho dělí řada stromů rostoucí v okolí bývalého náhonu k vodnímu mlýnu – jeho budova také ozvláštňuje celé místo. Vody si tu hráč ostatně užije dost: chloubou hřiště je soustava rybníků s vodotryskem a dvěma grýny, které mají poloostrovní, resp. ostrovní charakter (jamky č. 5 a 6, čtyřpar a třípar).

Otevírací doba:
Otevřeno dle otevírací doby
golf sport hřiště
Doporučení místa:

Schovat / Zobrazit Mapu

611

Partneři:
Skupina serverů www.bedrunka.cz je budována na základě zkušeností získaných v projektu www.ubytovani.net, který působí na trhu od roku 2003, a na jeho další rozvoj a podporu.