Partneři | Reklama | O portálu | Podmínky a pravidla | O nás |

člen skupiny

Hledej zajímavá místa:

vyhledat na mapě

map
Cheb Sokolov Karlovy Vary chomutov louny most teplice litomerice ustinadlabem decin ceskalipa liberec jablonecnadnisou semily jicin trutnov hradeckralove nachod rychnovnadkneznou pardubice chrudim uctinadorlici svitavy jesenik sumperk olomouc prostejov prerov bruntal opava novyjicin frydekmistek ostrava karvina kromeriz uherskehradiste zlin vsetin blansko vyskov hodonin brnovenkov brnomesto breclav znojmo pelhrimov havlickuvbrod jihlava trebic zdarnadsazavou strakonice prachatice ceskykrumlov ceskebudejovice pisek tabor jindrichuvhradec tachov domazlice klatovy plzensever plzenmesto plzenjih rokycany rakovnik beroun pribram benesov kutnahora kolin nymburk mladaboleslav melnik kladno prahazapad kladno praha
map

vyhledat lokalitu

kraj
okres
město

přidej zajímavé místo

Jméno:
Heslo:
Zaregistruj se

Rozhledna Suchý vrch

Telefon:
465 618 508
URL:
http://www.suchyvrch.com

Dříve plnila funkci vodojemu přilehlé Kramářově chatě. Po několika stavebních úpravách získala dnešní tvar a slouží jako rozhledna.
Počet schodů: 130
Počet plošin: 1
Výška: 33 m
Kóta: 994 m n. m.
Poloha Suchého vrchu v 995 m nad mořem poskytuje rozhled do širokého okolí, který ještě umocňuje 33 metrů vysoká rozhledna (původně vodárenská věž). Odtud můžete spatřit Šerlich, Kralický Sněžník, Kladsko, Hrubý Jeseník s Pradědem a za dobrých podmínek také Sněžku.

V přízemí rozhledny je v provozu horská restaurace - bufet. Navštěvníci mohou využít nabídky občerstvení - teplá a studená jídla, nápoje, nanuky.

Otevírací doba:
Rozhledna je otevřena denně i o víkendech a státem uznaných svátcích od 10:00 - 18:00
rozhledna betonová rozhledna
Doporučení místa:

Schovat / Zobrazit Mapu

677

Partneři:
Skupina serverů www.bedrunka.cz je budována na základě zkušeností získaných v projektu www.ubytovani.net, který působí na trhu od roku 2003, a na jeho další rozvoj a podporu.