Partneři | Reklama | O portálu | Podmínky a pravidla | O nás |

člen skupiny

Hledej zajímavá místa:

vyhledat na mapě

map
Cheb Sokolov Karlovy Vary chomutov louny most teplice litomerice ustinadlabem decin ceskalipa liberec jablonecnadnisou semily jicin trutnov hradeckralove nachod rychnovnadkneznou pardubice chrudim uctinadorlici svitavy jesenik sumperk olomouc prostejov prerov bruntal opava novyjicin frydekmistek ostrava karvina kromeriz uherskehradiste zlin vsetin blansko vyskov hodonin brnovenkov brnomesto breclav znojmo pelhrimov havlickuvbrod jihlava trebic zdarnadsazavou strakonice prachatice ceskykrumlov ceskebudejovice pisek tabor jindrichuvhradec tachov domazlice klatovy plzensever plzenmesto plzenjih rokycany rakovnik beroun pribram benesov kutnahora kolin nymburk mladaboleslav melnik kladno prahazapad kladno praha
map

vyhledat lokalitu

kraj
okres
město

přidej zajímavé místo

Jméno:
Heslo:
Zaregistruj se

Golf Club Libouchec

Adresa:
Teplická 274 403 30 Libouchec
Telefon:
+420 475 222 233
E-mail:
gclic@klub.cgf.cz
URL:
www.gclibouchec.cz

Jednoduchá hra pro nenáročné za hubičku. Do Libouchce, který leží asi deset kilometrů od Děčína na silnici vedoucí do Teplic, může za golfem vyrazit každý, kdo se v oné pofidérní „lepší“ golfové společnosti cítí nesvůj. Tady pochopí, že golfové hřiště může vypadat i jinak, než jak je vídáme na reklamních fotkách cestovních kanceláří, kde se jamky zelenají na pozadí modravého oceánu. Liboucheckých devět jamek veřejného hřiště je otevřeno všem, stejně jako bývají přístupné tenisové či volejbalové kurty někde na vesnici. Je to hřiště malé, na rovině, se zázemím sporým až obyčejným. Tak trochu unikátem je blízká přítomnost benzínové pumpy, přes kterou se na hřiště dostanete. Ale hrát se tu dá a hezky je tu hlavně při západu slunce nad Krušnými horami, které jsou kousek odtud.

Otevírací doba:
Volně přístupno
golf sport hřiště
Doporučení místa:

Schovat / Zobrazit Mapu

719

Partneři:
Skupina serverů www.bedrunka.cz je budována na základě zkušeností získaných v projektu www.ubytovani.net, který působí na trhu od roku 2003, a na jeho další rozvoj a podporu.