Partneři | Reklama | O portálu | Podmínky a pravidla | O nás |

člen skupiny

Hledej zajímavá místa:

vyhledat na mapě

map
Cheb Sokolov Karlovy Vary chomutov louny most teplice litomerice ustinadlabem decin ceskalipa liberec jablonecnadnisou semily jicin trutnov hradeckralove nachod rychnovnadkneznou pardubice chrudim uctinadorlici svitavy jesenik sumperk olomouc prostejov prerov bruntal opava novyjicin frydekmistek ostrava karvina kromeriz uherskehradiste zlin vsetin blansko vyskov hodonin brnovenkov brnomesto breclav znojmo pelhrimov havlickuvbrod jihlava trebic zdarnadsazavou strakonice prachatice ceskykrumlov ceskebudejovice pisek tabor jindrichuvhradec tachov domazlice klatovy plzensever plzenmesto plzenjih rokycany rakovnik beroun pribram benesov kutnahora kolin nymburk mladaboleslav melnik kladno prahazapad kladno praha
map

vyhledat lokalitu

kraj
okres
město

přidej zajímavé místo

Jméno:
Heslo:
Zaregistruj se

Golf Club Ústí nad Labem

Adresa:
Podhoří 380 400 10 Ústí nad Labem - Všebořice
Telefon:
+420 721 853 967
E-mail:
sekretariat@golf-usti.cz
URL:
www.golf-usti.cz

Velice členité a esteticky proměnlivé hřiště vyrostlo na místě po bývalé těžbě. Podařilo se vytvořit areál, který je nejen pěkný, ale na kterém se při hře rozhodně nebude nudit. Osmnáctijamkové hřiště Terasy je na severozápadním okraji Ústí nad Labem. Původně se tu těžilo, krajina byla na mnoha místech výrazně poznamenaná průmyslovým znečištěním. Golfový areál, který zde vznikl, vnáší do celé lokality harmonii a pořádek, místu výrazně prospěl. Málokteré hřiště v České republice se může pochlubit takovou designovou pestrostí a zároveň přírodní proměnlivostí, jako toto ústecké. A přitom projekt není dílem zahraniční kanceláře, ale vytvořili ho postupně čeští golfisté-architekti.

Otevírací doba:
Otevřeno dle otevírací doby
golf sport hřiště
Doporučení místa:

Schovat / Zobrazit Mapu

722

Partneři:
Skupina serverů www.bedrunka.cz je budována na základě zkušeností získaných v projektu www.ubytovani.net, který působí na trhu od roku 2003, a na jeho další rozvoj a podporu.