Partneři | Reklama | O portálu | Podmínky a pravidla | O nás |

člen skupiny

Hledej zajímavá místa:

vyhledat na mapě

map
Cheb Sokolov Karlovy Vary chomutov louny most teplice litomerice ustinadlabem decin ceskalipa liberec jablonecnadnisou semily jicin trutnov hradeckralove nachod rychnovnadkneznou pardubice chrudim uctinadorlici svitavy jesenik sumperk olomouc prostejov prerov bruntal opava novyjicin frydekmistek ostrava karvina kromeriz uherskehradiste zlin vsetin blansko vyskov hodonin brnovenkov brnomesto breclav znojmo pelhrimov havlickuvbrod jihlava trebic zdarnadsazavou strakonice prachatice ceskykrumlov ceskebudejovice pisek tabor jindrichuvhradec tachov domazlice klatovy plzensever plzenmesto plzenjih rokycany rakovnik beroun pribram benesov kutnahora kolin nymburk mladaboleslav melnik kladno prahazapad kladno praha
map

vyhledat lokalitu

kraj
okres
město

přidej zajímavé místo

Jméno:
Heslo:
Zaregistruj se

Areál Fojtství a Obecná škola

Adresa:
Fojství 1, Kozlovice
Telefon:
602 644 259
E-mail:
obecnaskola@re­laxvpodhuri.cz
URL:
http://www.relaxvpodhuri.cz/cz/obecna-skola

Objekt Fojtství, ve kterém žili a úřadovali valašští vojvodové, stojí v samém centru Kozlovic. Součástí rozsáhlého objektu je také skanzen původní vesnické školy, expozice o historii Kozlovic a nejnověji také kolekce sakrálního umění. V objektu sídlí také informační centrum.

Otevírací doba:
Út – Ne, svátky 10:00 – 17:00 Po Zavřeno
skanzen expozice obecná škola
Doporučení místa: 5

Areál Fojtství a Obecná škola
Známka: 1

Areál Fojtství a Obecná škola
Známka: 2

Schovat / Zobrazit Mapu

77

Partneři:
Skupina serverů www.bedrunka.cz je budována na základě zkušeností získaných v projektu www.ubytovani.net, který působí na trhu od roku 2003, a na jeho další rozvoj a podporu.