Partneři | Reklama | O portálu | Podmínky a pravidla | O nás |

člen skupiny

Hledej zajímavá místa:

vyhledat na mapě

map
Cheb Sokolov Karlovy Vary chomutov louny most teplice litomerice ustinadlabem decin ceskalipa liberec jablonecnadnisou semily jicin trutnov hradeckralove nachod rychnovnadkneznou pardubice chrudim uctinadorlici svitavy jesenik sumperk olomouc prostejov prerov bruntal opava novyjicin frydekmistek ostrava karvina kromeriz uherskehradiste zlin vsetin blansko vyskov hodonin brnovenkov brnomesto breclav znojmo pelhrimov havlickuvbrod jihlava trebic zdarnadsazavou strakonice prachatice ceskykrumlov ceskebudejovice pisek tabor jindrichuvhradec tachov domazlice klatovy plzensever plzenmesto plzenjih rokycany rakovnik beroun pribram benesov kutnahora kolin nymburk mladaboleslav melnik kladno prahazapad kladno praha
map

vyhledat lokalitu

kraj
okres
město

přidej zajímavé místo

Jméno:
Heslo:
Zaregistruj se

Větrný mlýn Starý Poddvorov

Adresa:
Asi 1500 m severozápadně od obce na návrší (kóta 253m, parc. č. 896/5) uprostřed oploceného sadu.
Telefon:
+420 518372123, +420 728957841

Dřevěný sloupový mlýn německého typu z 19. století. Budova tohoto mlýna působí velice štíhle. Je to dáno velikostí základny 4,6 m x 4,3 m a celkovou výškou asi 9,5 m. Lopatkové kolo má průměr okolo 13 m. Po opravách v roce 2004 je vnitřní vybavení takřka kompletní. Mlýn je krásnou krajinnou dominantou.

Otevírací doba:
Za příznivého počasí o letních prázdninách v sobotu 10 - 17 hod. neděli 11 - 18 hodin. Nutná tel. objednávka.
mlýn výlet s dětmi turistika
Doporučení místa:

Schovat / Zobrazit Mapu

846

Partneři:
Skupina serverů www.bedrunka.cz je budována na základě zkušeností získaných v projektu www.ubytovani.net, který působí na trhu od roku 2003, a na jeho další rozvoj a podporu.