Aquadrom Most

Topolová 801 43401 Most
Aquadrom je název vodního parku, který otevřel své brány v prostoru bývalého termálního koupaliště.

Plavci v areálu již nenajdou dřívější padesátimetrový bazén, ten nahradil bazén poloviční, nicméně se šesti drahami a všemi potřebnými závodními parametry. Během rozsáhlých stavebních prací vyrostla nad hlavním bazénem střecha z lehké dřevěné konstrukce. Vznikla tak nová hala, která je propojena s halou starou, jež prošla také výraznou proměnou.


Do stávajícího bazénového tělesa je osazena nerezová bazénová vana. K vodním hrátkám slouží dva zakryté tobogány a další atrakce jako divoká řeka, samostatný dětský bazének se soustavou chrličů vody, dětský bazén pro výuku, masážní trysky, lůžka, chrliče, lezecká síť nad vodou a další. V objektu je místo pro parní komoru, saunu, fitnescentrum, kadeřnictví, masáže a solárium. Nově byl vybudován malý cvičný bazén v podzemních prostorách.
Aquadrom Most
GPS: 50.4959, 13.6472
Adresa: Topolová 801 43401 Most
Telefon: 476 127 842

Další místa v okolí

Loutková scéna Městského divadla v Mostě, s širokým repertoárem her pro malé i velké.Loutková scéna Městského divadla v Mostě, s širokým repertoárem her pro malé i velké.
Největší kryté dětské zábavní centrum v Ústeckém kraji, se spoustou atrakcí, herních koutků, hraček ...
Výukové i zábavné programy pro školy i veřejnost, pozorování oblohy.Výukové i zábavné programy pro školy i veřejnost, pozorování oblohy.